Ręczniki VISCOTO - banner

Pielęgnacja zwierząt

Ekologiczne ręczniki do pielęgnacji zwierząt domowych firmy VISCOTO

Każdy właściciel psa czy kota doskonale wie, że nasi czworonożni przyjaciele zasługują na to, co najlepsze, jeśli chodzi o dietę, ćwiczenia, a także pielęgnację. Co więcej, nasze zwierzaki są znacznie delikatniejsze od nas. Z tego względu salony pielęgnacji i SPA dla zwierząt domowych często korzystają tylko z najbezpieczniejszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska produktów do pielęgnacji. Czy przyjazne dla środowiska, jednorazowe ręczniki VISCOTO mogą stać się częścią tej pielęgnacji?

kąpanie psa

Bezpieczniejsza i łatwiejsza pielęgnacja zwierząt

Jako całkowicie hipoalergiczny produkt, nasze ekologiczne ręczniki do pielęgnacji zwierząt domowych są idealne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt nawet o najbardziej wrażliwej skórze. Co więcej, ponieważ nie używamy żadnych ostrych chemikaliów ani barwników w naszych ręcznikach, możesz być pewien ich pełnego bezpieczeństwa, używając ich do pielęgnacji zwierząt.

Korzyści dla Twojej firmy

Oprócz faktu, że wielu właścicieli zwierząt domowych będzie pod wrażeniem Twojego zaangażowania na rzecz ochrony środowiska i dobrego samopoczucia ich zwierząt, ręczniki firmy VISCOTO zapewniają szereg bezpośrednich korzyści biznesowych. Salony pielęgnacji zwierząt domowych mogą zaoszczędzić nawet 44% swoich rocznych wydatków na energię, dzięki zastosowaniu naszych ręczników. Wynika to z faktu, że nasze ręczniki całkowicie eliminują konieczność codziennego prania i suszenia.

Dodatkową zaletą jest to, że Twoi pracownicy będą mogli poświęcić więcej czasu na obsługę klienta, niż na ciągłe pranie i składanie ręczników.

ręczniki na fotelu

Jednorazowe ręczniki VISCOTO a tradycyjne ręczniki bawełniane

W przeciwieństwie do ręczników wielokrotnego użytku, które zatrzymują zarazki i trudno usuwają plamy po praniu, nasze ekologiczne ręczniki zapewniają klientom nienaganną świeżość i czystość. Pożegnaj się z ręcznikami, które tracą objętość i żywotność po wielokrotnym użyciu, i przywitaj się z bardziej miękką i higieniczną alternatywą.

mycie psa